24 października 2019 Szczecin

#WięcejNiżPraca

#WięcejNiżPraca

Na targach pracy JobFest Poland można spotkać osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę jak i specjalistów, czyli osoby z wieloletnim doświadczeniem. To świetna okazja dla rekruterów do zaproszenia do swojego zespołu ludzi, gotowych do podjęcia nowych wyzwań.

Dlaczego warto?

Targi Pracy JobFest Poland przyciągają osoby, które wiedzą czego chcą! Na nasze wydarzenia przychodzą osoby zdecydowane zmienić swoją przyszłość. Zobacz, jak było podczas ostatniego wydarzenia!

Wersja polska

English subtitles

Dla kogo?

Wydarzenie kierowane jest do pracodawców, pracowników oraz startupów. Zapraszamy firmy, które tworzą innowacyjne rozwiązania i poszukują ludzi, którzy wraz z nimi będą zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Mile widziane są firmy z Polski jak i z zagranicy.

Gdzie?

Szczecin, 24 października 2019r., Hotel "Dana".

Chcesz dołączyć do wystawców? Wypełnij poniższy formularz i dołącz do nas!

Zobacz poprzednie wydarzenia

Dołącz do nas!

Chcesz współtworzyć konferencję? Chcesz zaprezentować swoje usługi? A może chcesz zostać prelegentem?
Wypełnij poniższy formularz i zapytaj o ofertę!

Dane osoby do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest InterVista sp. z o.o., ul. Cyfrowa 6, Szczecin Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z Państwa zgłoszeniem na festiwal kariery JobFest Poland.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawienia w każdym czasie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i konieczne do uzyskania informacji o warunkach zgłoszenia firmy na festiwal kariery JobFest Poland.

Partnerzy wspierający

Patronat medialny