added: 03.12.2019

Księgowa/Księgowy

ADDED:
ADDED: 03.12.2019
Workplace:
PL Lublin, lubelskie
Salary:
7000 PLN (gross)/month
Position:
Księgowa/Księgowy (vacancies: 1)
ADDED:
Workplace:
Salary:
Position:

Secondary education
Full-time (Morning)
Work "immediately"
English, Polish
English lessons, learning for free, partial refund for sport activities, partial refund for trainings / courses, private medical care, the possibility of flexible work
Netkata jest 60-osobowym zespołem konsultantów, projektantów i programistów, pracujących w Warszawie i Lublinie. Od 2008 roku realizujemy aplikacje webowe i serwisy www. Pracujemy z innowacyjnymi startupami i globalnymi korporacjami, głównie spoza Polski - m.in. The Dubai Mall, Expander, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Isuzu and Suzuki Norway. Nasze biura zlokalizowane są w Polsce, Norwegii i Portugalii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

-prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
-sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE),
-księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych zgodnie z planem kont w programie księgowym,
-sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
-sporządzanie sprawozdań statystycznych,
-współpraca z kontrahentami w sprawach rozliczeń,
-prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
-uzgadnianie sald księgowych,
-naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
-sporządzanie raportów do ZUS, US,
-sporządzanie bieżących informacji i zestawień finansowych na potrzeby Zarządu,
-kontrola cashflow firmy,
-wsparcie menedżerów projektów w wystawianiu faktur,
-kontrola budżetów,
-pomoc w organizacji biura.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

-minimum rocznego doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego/ księgowej,
-minimum średniego wykształcenia kierunkowego ekonomicznego,
-dobrej znajomości i umiejętności stosowania w praktyce prawa podatkowego i bilansowego oraz prawa pracy,
-zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy oraz umiejętności współpracy w grupie,
znajomość zagadnień transakcji unijnych i pozaunijnych,
-dobrej znajomości języka angielskiego,
-bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Google Docs,
-mile widziane doświadczenie w pracy w branży technologicznej lub usługowej.

Oferujemy:
-stałą, stabilną i rozwojową współpracę w pełnym wymiarze godzin,
-pracę ze świetnymi ludźmi w przyjaznej atmosferze,
-elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej,
-realny wpływ na życie firmy, możliwość wprowadzania i rozwijania własnych rozwiązań - dajemy dużą swobodę działania,
-cykliczne spotkania integracyjne,
-system poleceń - nagroda 3000 zł za polecenie i zatrudnienie Twojego kolegi,
-cotygodniowe lekcje języka angielskiego z native speakerem oraz możliwość dodatkowych zajęć indywidualnych,
-karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, owoce, napoje i przekąski.
ID: 302

Job in a sector

Most frequently searched

Job in a city

Visitors: 79