Znajdź pracę
dodano: 24.10.2019

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

DODANO:
DODANO: 24.10.2019
Miejsce pracy:
PL Koszalin, zachodniopomorskie
Stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu Internetowego (wakatów: 1)
DODANO:
Stanowisko:

Średnie
Pełny etat
angielski
dofinansowanie zajęć sportowych, lekcje angielskiego, premia świąteczna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne benefity
Średnie
Pełny etat
angielski
Zadania:

Szeroko pojęte działania promocyjne na rzecz firmy w sieci oraz poza nią
Zarządzenie kanałami social media, tworzenie treści, udział w planowaniu strategii, kreowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych
Badania rynkowe, przygotowywanie raportów, analiza statystyk

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Wiedza w zakresie nowych technologii oraz trendów w branży social media
Proaktywne podejście do pracy
Lekkie pióro przy tworzenia treści marketingowych
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
Mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w badaniach rynkowych, analizowaniu raportów oraz danych wtórnych
Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

Umowę o pracę
Karty Multisport
Prywatną Opiekę Medyczną
Ubezpieczenie grupowe AXA
Kurs języka angielskiego dla pracowników
Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej

Oferty powinny zawierać list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
ID: 310

Praca w branży

Najczęściej szukane

Praca w mieście

Na stronie: 190