added: 03.12.2019

Biuro Rachunkowe/ Kancelaria podatkowa

ADDED:
ADDED: 03.12.2019
Workplace:
PL Szczecin, zachodniopomorskie
Position:
Księgowa/Księgowy (vacancies: 1)
ADDED:
Workplace:
Position:

Full-time (Morning)
Polish
Polish
Biuro Rachunkowe zatrudni na stanowisko: księgowego/ księgową.

Opis stanowiska:
- prowadzenie pełnej księgowości
- sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
- bieżąca obsługa klienta

Wymagania:
- znajomość i umiejętność interpretacji przepisów podatkowych
- podstawowa znajomość przepisów prawa pracy oraz ZUS
- mile widziane wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów
- sumienność i skrupulatność
- dobra organizacja czasu pracy

Mile widziana znajomość programu księgowego Insert- Rewizor.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat
- samodzielność w działaniu
- wysokie zarobki
- pracę w zgranym zespole

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
ID: 372

Job in a sector

Most frequently searched

Job in a city

Visitors: 79