added: 12.02.2020

Copywriter/Specjalista ds. content marketingu

ADDED:
ADDED: 12.02.2020
Workplace:
PL Poznań, wielkopolskie
Position:
Copywriter/Specjalista ds. content marketingu (vacancies: 1)
ADDED:
Workplace:
Position:

Full-time
partial refund for sport activities, the possibility of flexible work
Full-time
Lubisz pisać, znasz doskonale zasady poprawnej polszczyzny i często słyszysz, że masz lekkie pióro? Wykorzystaj swoje zdolności i rozwijaj się jako SEO copywriter i specjalista ds. content marketingu. To praca, w której rozwiniesz się zawodowo, zyskasz przydatną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, a przy tym będziesz robić to, co lubisz najbardziej - pisać.

Chcesz dołączyć do zespołu content marketingu w naszej agencji? Zobacz poniżej, co oferujemy i jak aplikować na stanowisko copywritera.

Pracujesz jako copywriter i czujesz, że:
1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Jakie będą Twoje zadania?
- Tworzenie treści na strony klientów zgodnie z zasadami SEO
- Wdrażanie w tekście zaleceń pozycjonerów
- Bieżąca analiza skuteczności tekstów
- Kontakt z klientem w zakresie niezbędnym do tworzenia treści

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?
- Doświadczenie na stanowisku copywritera lub własne portfolio różnego typu treści
- Zdolności copywriterskie, tzw. “lekkie pióro”
- Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji
- Dobra organizacja pracy własnej - terminowość
- Dobre zrozumienie celu tekstów SEO
- Komunikatywność - zarówno w zespole, jak i w kontakcie z klientem

Szczególnie docenimy:
- Znajomość narzędzi: Google Analytics, Senuto, SEMSTORM, Surfer, Asana
- Specjalizację - znajomość dowolnej branży, która umożliwia tworzenie merytorycznych treści
- Doświadczenie w zakresie promocji i dystrybucji treści w różnych kanałach

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?
- Samodzielne stanowisko - masz szansę na nieustanny rozwój
- Realny wpływ na rozwój firmy - Twoja praca ma dla nas znaczenie
- Okazja do wdrażania własnych pomysłów - doceniamy kreatywność
- Atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoim doświadczeniem
- Wsparcie doświadczonych specjalistów i praktyków z branży
- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
- Pakiet szkoleń wewnętrznych i dostęp do bazy wiedzy
- Luźna atmosfera i i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))

A żeby było przyjemniej, mamy także:
- zgrany i przyjazny zespół - u nas od razu poczujesz się jak u siebie
- cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
- dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
- wolny dzień w Twoje urodziny
- home office po roku pracy
- świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
- elastyczny czas pracy - przychodzisz między 7:45 a 9:00
- stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
- klimatyzowane nowoczesne biuro
- do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)
ID: 578

Job in a sector

Most frequently searched

Job in a city

Visitors: 59