Amber Baltic Sp. z o.o.

Amber Baltic Sp. z o.o.

Hotelarstwo - Turystyka
Promenda Gwiazd 1, Międzyzdroje, zachodniopomorskie
Promenda Gwiazd 1, Międzyzdroje, zachodniopomorskie

1

pracowników

Misja...

„Vienna” odwołuje się do pochodzenia firmy, słynnej jakości życia i gościnności. „House” to miejsce, w którym ludzie przebywają razem, a Ty jako gospodarz dbasz o przyjaciół i gości. Vienna House: radość podróżowania, przygoda i odkrywanie. Jesteśmy prawdziwymi gospodarzami – i to widać. To jak wizyta u znajomych, a może nawet lepiej! Komfort. Odkrywanie. Doświadczanie. Vienna House to nowoczesne hotele, w których najważniejsze jest: proste piękno życia. Szybki Internet, zaangażowana obsługa, wyjątkowe doświadczenia, regionalne smaki oraz designerskie wnętrza. A do tego wszystkiego wiedeński urok.

Co robimy?...

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie. Cenimy ekscytujące doznania, najwyższą jakość obsługi, dobre jedzenie, szybkie technologie, radość w biznesie i swobodną atmosferę. Zawsze na luzie i zawsze na czasie.

Dlaczego warto z nami pracować?...

Jesteśmy dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się dzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami. Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie, zaaplikuj do nas. Pracownicy Vienna House działają sercem i umysłem, patrząc na świat z perspektywy gościa! Działamy w sposób prosty i naturalny – zawsze szukamy nowych rozwiązań. Takie podejście jest dla nas nadrzędne – za jedyny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów!

ID: 1234

Pracodawcy z branży

Najczęściej szukane

Pracodawcy w mieście