Uzdrowisko Świnoujście S. A.

Uzdrowisko Świnoujście S. A.

Hotelarstwo - Turystyka
Nowowiejskiego 2, Świnoujście, zachodniopomorskie
Nowowiejskiego 2, Świnoujście, zachodniopomorskie

1

pracowników

Misja...

Wieloletnia tradycja i ugruntowana marka „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. dają pewność, iż czas spędzony u nas będzie satysfakcjonujący i przyjemny dla każdego z naszych gości. Misją firmy jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług hotelowych, resturacyjnych oraz zabiegowych. Naszym celem jest systematyczne udoskonalanie ofert, które zapewnią satysfakcję naszych stałych i nowych gości.

Co robimy?...

Uzdrowisko Świnoujście S.A. jest uzdrowiskiem o wieloletniej tradycji leczniczej. Świadczy usługi hotelowe, retauracyjne oraz zdrowotne. Oferujemy pobyty lecznicze, rehabilitacyjne, urlopowe i rodzinne w 8 specjalistycznych ośrodkach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt medyczny, baseny rehabilitacyjne, restauracje oraz komfortowe pokoje. Specjalizujemy się rehabilitacji leczniczej, łącząc profesjonalizm z wieloletnią tradycję. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny składający się z lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów, terapeutów zajęciowych, dietetyków i pielęgniarek zapewnia skuteczność w leczeniu dolegliwości z zakresu; kardiologii, reumatologii, pulmonologii, dermatologii, endykrynologii i laryngologii. Zapewniamy kompleksową obsługę gości na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto z nami pracować?...

Proponujemy elastyczne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt. Oferujemy: możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę, realne możliwości rozwoju poprzez system szkoleń oraz dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

ID: 1236

Pracodawcy z branży

Najczęściej szukane

Pracodawcy w mieście

Na stronie: 7