Saleswise Sp. z o.o.

Saleswise Sp. z o.o.

Handel - Usługi
ul. Poplińskich 3/13, Poznań, wielkopolskie
ul. Poplińskich 3/13, Poznań, wielkopolskie

6

pracowników

Misja...

Rozwijamy się wraz z naszymi klientami. Dążymy do pracy z człowiekiem w biznesie i zależy nam, aby na skutek naszych szkoleń, kontrakty wychodziły dzięki wzajemnemu zrozumieniu, bo wtedy jest szansa, że zdobędziemy lojalnego klienta na dłuższy czas.
Rozumiemy, że bez zamówienia nie ma zysku i dlatego największy nacisk kładziemy na maksymalnie szybką weryfikację potencjału potencjalnego klienta i zamknięcie sprzedaży. Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów szkoleniowo – doradczych z zakresu sprzedaży, zarządzania sprzedażą i wspierania sprzedaży.
Oferujemy wsparcie w procesach sprzedażowo – marketingowych: analizujemy sytuację, badamy potencjał, sprawdzamy możliwości. Kładziemy bardzo duży nacisk na skuteczność wykorzystywanych narzędzi i doradzamy jak usprawnić funkcjonowanie organizacji. Szkolimy handlowców i menedżerów, rekomendujemy rozwiązania i zawsze sprawdzamy ich skuteczność w oparciu o zmiany tendencji rynkowych.

Co robimy?...

1 - Dostarczamy szkolenia oparte na metodzie,która pozwala na weryfikację szansy sprzedażowej – szybko i bez naruszania dobrej relacji – ale skutecznie i bez kompromisów. Pokazujemy uczestnikom naszych szkoleń jak rozpoznawać klienta i jak do niego mówić, dajemy konkretne narzędzia i zwroty retoryczne,które pozwalają zaoszczędzić czas i szybciej zweryfikować jaka jest szansa na współpracę.
2 - Rekrutujemy odpowiednich kandydatów do działów handlowych - sprzedawców i menadżerów sprzedaży.
Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w biznesie, znamy rynek sprzedawców i menadżerów, posiadamy narzędzia do badania inteligencji handlowej. Mamy bezpośrednie relacje z setkami firm i branż. Pomogliśmy im znaleźć i przygotować do pracy odpowiedniego kandydata.

Dlaczego warto z nami pracować?...

Jesteśmy zespołem ludzi , którzy opierają rozwiązania na doświadczeniach i efektywności. Znamy dobrze rynek bo aktywnie sprzedajemy i sami mierzymy się z wyzwaniami, które konfrontują nasze umiejętności biznesowe.
Na przestrzeni ostatnich 20 lat niezmiennie:
- wciąż jesteśmy sprzedawcami
- zarządzaliśmy i nadal pomagamy kierować zespołami sprzedażowymi
- wspieramy w decyzjach zarządczych
- uczymy jak podnieść wydajność w sprzedaży
- rekrutujemy dla naszych klientów zawodowców związanych ze sprzedażą
- dysponujemy bazą kilku tysięcy zweryfikowanych, zorientowanych na rozwój kandydatów, w wielu branżach (m.in. sanitarno-grzewcza,
budowlana, elektryczna, inżynieria przemysłowa, produkcja, finanse, bankowość, ubezpieczenia, leasing, farmacja, IT, wydawnictwa, inne...)

ID: 1246

Pracodawcy z branży

Najczęściej szukane

Pracodawcy w mieście

Na stronie: 7