Zalando logistics Operations Polska sp. z o.o.

Zalando logistics Operations Polska sp. z o.o.

Logistyka
Gardno, Gardno, zachodniopomorskie
Gardno, Gardno, zachodniopomorskie

54

pracowników

Misja...

Założona w 2008 roku w Berlinie, Zalando SE jest wiodącą europejską platformą mody i łączy klientów, marki i partnerów. Zalando tworzy sieć młodych talentów z ponad 130 krajów. Z ogromną pasją i silnym wyczuciem biznesu, w ciągu zaledwie kilku lat nasz zespół przekształcił to, co zaczęło się w 2008 roku jako berliński internetowy sklep obuwniczy w wiodącą europejską platformę mody. Dzisiaj łączymy klientów, marki i partnerów w 17 krajach. Od samego początku Zalando przeobraża rynek mody.

Co robimy?...

Nigdy nie obawialiśmy się podejmować ryzyka, wręcz przeciwnie, dzięki bezpłatnej dostawie i do 100-dniowego prawa do zwrotu, wyznaczyliśmy nowe standardy obsługi. Dla nas klient jest celem naszego myślenia i działania. Sklep Zalando jest rdzeniem naszej platformy. To tutaj klienci mogą znaleźć dokładnie takie ubrania, jakich szukają: od wiodących międzynarodowych marek, poprzez "szybką modę", po własne marki Zalando z zLabels. Nikt nie opuszcza naszej witryny z pustym koszykiem.Jako wiodąca europejska platforma mody dostarczamy klientom w 17 krajach. W naszym sklepie odzieżowym można znaleźć szeroką gamę odzieży, obuwia i akcesoriów od około 2000 marek.

Dlaczego warto z nami pracować?...

Każdy "Zalando" codziennie aktywnie pisze historię sukcesu naszej firmy. Chcemy zaoferować naszym obecnym i przyszłym pracownikom atrakcyjne możliwości i różnorodne możliwości rozwoju. Dla nas szczególnie ważne jest, aby każdy pracownik miał możliwość kształtowania historii Zalando własnymi pomysłami. Jednocześnie szybkie tempo zmian w naszej firmie i branży może być bardzo trudne. Właśnie to motywuje nas do tworzenia atmosfery pracy, w której pracownicy mogą w pełni wykorzystać swój potencjał.

Czego potrzebujemy, aby to osiągnąć? Po pierwsze, musimy stworzyć przejrzystość i wzajemne zaufanie. Tylko w ten sposób każdy może być upoważniony do samodzielnego podejmowania pozytywnych i odważnych decyzji, które przyczyniają się do naszych wspólnych celów. Równie ważne jest uznanie każdej osoby, a także jej różnorodne i twórcze pomysły i opinie. W Zalando każdy ma głos niezależnie od hierarchii. Chcemy zmienić wyobraźnię mody - i właśnie to staramy się umożliwić naszemu zespołowi. Dlatego tworzymy elastyczne i innowacyjne środowisko pracy, które pozwala nam promować dialog i konstruktywne informacje zwrotne oraz utrzymać nasz zwinny i dynamiczny tryb działania.

ID: 1248

Pracodawcy z branży

Najczęściej szukane

Pracodawcy w mieście

Na stronie: 5