KOSPEL S.A.

KOSPEL S.A.

Energy industry
ul. Olchowa 1, Koszalin, zachodniopomorskie
ul. Olchowa 1, Koszalin, zachodniopomorskie

450

450

employees
Mission...

Główne wartości, którymi się kierujemy to:

Autentyczność – jesteśmy autentyczni bazując na swojej własnej produkcji, zasobach technologicznych oraz intelektualnych.
Elastyczność – potrafimy dopasowywać urządzenia do potrzeb naszych klientów.
Zaangażowanie – jesteśmy zaangażowani we wszystko czego się podejmujemy, ponieważ to tworzy wartość dla naszych partnerów.
Rozwój – nie przestajemy się rozwijać i dążymy do własnych standardów perfekcji.

What we do?...

Firma Kospel została założona w1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Why work with us?...

Głównym celem działalności firmy Kospel jest dostarczenie na rynek produktów najwyższej jakości. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra to aktywa na których oparty jest dotychczasowy sukces firmy. Wdrożony wewnętrzny system kontroli pozwala na zachowanie najwyższych standardów jakości. Wszystkie elementy i podzespoły w oferowanych urządzeniach są objęte procedurami sprawdzającymi już na etapie produkcji. Ponadto gotowe urządzenia nim trafią do klientów są testowane przez wykwalifikowanych kontrolerów jakości.

ID: 1282
The latest job offers

No valid job offers

Employers from a sector

Most frequently searched

Employers from

Visitors: 121