UniCredit Business Integrated Solutions Oddział w Polsce

UniCredit Business Integrated Solutions Oddział w Polsce

Finance and banking
1 Maja 38/39, Szczecin, zachodniopomorskie
1 Maja 38/39, Szczecin, zachodniopomorskie

800

employees

Mission...

UniCredit Business Integrated Solutions to globalna spółka usługowa grupy UniCredit, świadcząca usługi w obszarze teleinformatyki (ICT), Back Office i Middle Office, obsługi nieruchomości, bezpieczeństwa oraz zakupów. UniCredit Business Integrated Solutions zatrudnia ponad 10,5 tys. pracowników i  koordynuje działania w 11 krajach: w Austrii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rumunii, Słowacji, na Węgrzech, a także w USA (Nowy Jork) i Singapurze. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Łodzi i Warszawie, zatrudniając ponad 800 osób.   

What we do?...

Nasz oddział w Szczecinie wciąż się rozwija: tworzymy nowe struktury i poszukujemy nowych pracowników. Jeśli dołączysz do nas, zostaniesz częścią fantastycznego zespołu, odpowiedzialnego za: Administrację dokumentów związanych z operacjami finansowymi Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów Wprowadzanie danych do systemów informatycznych Nasze zespoły pracują głównie przed komputerem, z dokumentami bankowymi – NIE oferujemy pracy typu call-center.

Why work with us?...

Naszym pracownikom oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku (zatrudniamy tylko na umowę o pracę)- Bogaty pakiet benefitów finansowanych przez nas i na preferencyjnych warunkach, m.in. szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i członków rodziny (finansowany w pełni przez nas), ubezpieczenie NNW, kartę na wydatki żywieniowe, kartę sportową, dodatkowe dni opieki na dziecko, miesięczne dofinansowanie do kosztów żłobka i przedszkola, urlopy stażowe, interesujące szkolenia, kursy językowe (finansowane przez nas), możliwość korzystania z platformy MyBenefit (elastyczne zarządzanie świadczeniami dodatkowymi) - Komfort pracy: pracujemy w dni robocze, w godzinach biurowych (brak pracy zmianowej), oferując przy tym elastyczny czas pracy (dogodny moment rozpoczęcia pracy w ramach porannych).

ID: 54

The latest job offers


No valid job offers

Employers from a sector

Most frequently searched

Employers from

Visitors: 3