LM Wind Power Blades (Poland) Sp. Z o.o.

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. Z o.o.

Produkcja
Nowa 3, Łozienica , Goleniów, zachodniopomorskie
Nowa 3, Łozienica , Goleniów, zachodniopomorskie

850

pracowników

Misja...

Razem chwytamy wiatr aby zasilić czystszy świat". Nasze przekonania i wartości, którymi się kierujemy to: 1. Klienci miarą sukcesu; 2. Odrzucenie  niepotrzebnego balastu, aby iść szybciej; 3.Uczenie się i adaptacja pozwalające odnieść sukces; 4.Wzajemne inspirowanie się i motywowanie; 5.Osiąganie wyników w świecie pełnym niepewności.

Co robimy?...

LM Wind Power jest wiodącym producentem łopat do turbin wiatrowych, w ramach współpracy z Klientami zajmuje się także serwisowaniem swoich produktów.Jest częścią międzynarodowej korporacji LM Wind Power Blades by Renewable Energy Business, pod skrzydłami General Electric od maja 2017r. To firma o globalnym zasięgu, będąca cenionym partnerem na rynkach całego świata. Zwraca dużą uwagę na bezpieczeństwo, ergonomię i higienę pracy.Firma LM Wind Power zlokalizowana w Przemysłowym Parku Goleniowskim zatrudnia aktualnie ponad 900 pracowników. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy zwiększa zatrudnienie o kolejne 100 pracowników produkcyjnych oraz kolejnych Techników do serwisowania łopat.

Dlaczego warto z nami pracować?...

Firma stwarza przyjazne i bezpieczne miejsce pracy dla wszystkich swoich pracowników. Dbając o zdrowie – oferując prywatną opiekę medyczną i dbając o profilaktykę. W ramach oferowanych benefitów każdy pracownik otrzymuje dodatkowo ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie do posiłków serwowanych przez zewnętrzną firmę cateringową na firmowej stołówce, kluczyki do automatów vendingowych na przekąski i napoje, bony świąteczne w ramach doładowań kart Edenred, prezenty i paczki na Boże Narodzenie oraz inne dodatki w ramach funduszu socjalnego.Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w stabilnej i międzynarodowej firmie, gdzie pracownik jest doceniany wynagrodzeniem - dołącz do LM.Zgłoś się, a na Twoje pytania odpowie Klaudia Krzemińska, zajmująca się rekrutacją – 500 025 298.         

ID: 58

Pracodawcy z branży

Najczęściej szukane

Pracodawcy w mieście

Na stronie: 1