British American Tobacco Trading Polska Sp. Z o. o.

British American Tobacco Trading Polska Sp. Z o. o.

Trade - Services
Krakowiaków 48, Warszawa, mazowieckie
Krakowiaków 48, Warszawa, mazowieckie

2500

employees

Mission...

To, co wyróżnia British American Tobacco od pozostałych firm na rynku, to Strategia i Wartości. To one stanowią nasz fundament w prowadzeniu odpowiedzialnego społecznie i stabilnego biznesu, który tworzy przyszłość naszej branży.
Jako pracownicy British American Tobacco działamy według wspólnych zasad. Chcemy, aby nasze działania i zachowania opierały się na wartościach wypracowanych przez organizację.
Cztery określenia świetnie oddające kulturę naszej firmy i panującą w niej atmosferę świetnie opisują nasze cztery wartości:
DUCH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, WOLNOŚĆ PRZEZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OTWARTOŚĆ, SIŁA PŁYNĄCA Z RÓŻNORODNOŚCI

What we do?...

Na czym polega praca PH?
British American Tobacco Polska jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa w Polsce wprowadziła model sprzedaży bezpośredniej do punktów detalicznych. To sprawdzony sposób dystrybucji różnych kategorii produktowych (napojów, słodyczy itp.) w wielu krajach.
Nasze produkty są dostarczane i sprzedawane w imieniu i na rachunek British American Tobacco przez naszych przedstawicieli handlowych, bezpośrednio do określonej grupy punktów niezależnych oraz sieci detalicznych. Jednocześnie oferta naszych produktów tytoniowych jest również dostępna w kanale hurtowym.

Przedstawiciel Handlowy – Vanseller w ramach codziennej pracy:
> sprzedaje i rozwija dystrybucję rozpoznawalnych marek
> buduje długotrwałe relacje handlowe z klientami detalicznymi (praca na gotowej bazie klientów)
> zapewniania ekspozycję produktów
> realizuje dostawy oraz zbiera należności od klientów
> na bieżąco raportuje swoją pracę przy pomocy nowoczesnych i łatwych w obsłudze narzędzi.

Why work with us?...

W ramach zatrudnienia każdy pracownik otrzymuje następujące benefity: umowa o pracę, atrakcyjna pensja, jasne zasady premiowania, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń, możliwość awansu na role kierownicze, konkursy z nagrodami dla pracowników, konsole w każdym centrum dystrybucyjnym, wspólne świętowanie, karta multisport.

ID: 70

The latest job offers


No valid job offers

Employers from a sector

Most frequently searched

Employers from

Visitors: 4