Employer:
KOSPEL S.A.
Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
added: 24.12.2019

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

ADDED:
ADDED: 24.12.2019
Workplace:
PL Koszalin, zachodniopomorskie
Position:
Specjalista ds. Marketingu Internetowego (vacancies: 1)
ADDED:
Workplace:
Position:

Secondary education
Full-time
English
partial refund for sport activities, English lessons, Christmas bonus, private medical care, life insurance, other benefits
Full-time
English
Zadania:

Szeroko pojęte działania promocyjne na rzecz firmy w sieci oraz poza nią
Zarządzenie kanałami social media, tworzenie treści, udział w planowaniu strategii, kreowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych
Badania rynkowe, przygotowywanie raportów, analiza statystyk

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Wiedza w zakresie nowych technologii oraz trendów w branży social media
Proaktywne podejście do pracy
Lekkie pióro przy tworzenia treści marketingowych
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
Mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w badaniach rynkowych, analizowaniu raportów oraz danych wtórnych
Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

Umowę o pracę
Karty Multisport
Prywatną Opiekę Medyczną
Ubezpieczenie grupowe AXA
Kurs języka angielskiego dla pracowników
Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej

Oferty powinny zawierać list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
ID: 310

Job in a sector

Most frequently searched

Job in a city

Visitors: 213