Znajdź pracę
dodano: 08.10.2019

Konstruktor Elektronik

DODANO:
DODANO: 08.10.2019
Miejsce pracy:
PL Koszalin, zachodniopomorskie
Stanowisko:
Konstruktor Elektronik (wakatów: 1)
DODANO:
Stanowisko:

Wyższe - inżynierskie
Pełny etat
angielski
dofinansowanie zajęć sportowych, lekcje angielskiego, premia świąteczna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne benefity
Pełny etat
angielski
Zadania:

analiza projektu, przygotowanie założeń,
projektowanie urządzeń elektronicznych, obwodów drukowanych i instalacji elektrycznej urządzeń
analiza i tworzenie algorytmów pracy urządzenia,
programowanie mikrokontrolerów w wybranym języku i środowisku programowania,
uruchamianie i testowanie prototypów projektowanych urządzeń,
opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (elektronika, mechatronika lub pokrewne)
znajomość rysunku technicznego i technik wytwarzania
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1

Oferujemy:

Umowę o pracę
Karty Multisport
Prywatną Opiekę Medyczną
Ubezpieczenie grupowe AXA
Kurs języka angielskiego dla pracowników
Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej

Oferty powinny zawierać list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
ID: 312

Praca w branży

Najczęściej szukane

Praca w mieście

Na stronie: 21