Sagra Technology Sp. z o.o.

Sagra Technology Sp. z o.o.

Sektor IT
Cyfrowa 4, Szczecin, zachodniopomorskie
Cyfrowa 4, Szczecin, zachodniopomorskie

90

90

pracowników
Misja...

Pragniemy tworzyć rozwiązania, które sięgają poza horyzont, kreują nowe style pracy i pozwalają dostrzegać to, co niewidoczne. Najistotniejsze jest dla nas uznanie i zaufanie naszych klientów - szczególnie tych, którzy pozostają z nami od bardzo wielu lat. Niektórzy są z nami od początku tworzenia naszych rozwiązań. Ich potrzeby są dla nas najwyższym priorytetem.

Co robimy?...

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nowych technologii. Tworzymy rozwiązania automatyzujące procesy biznesowe. Mamy za sobą wiele lat doświadczeń. W 2018 roku obchodziliśmy 30 lecie firmy.

Dlaczego warto z nami pracować?...

Nieustająco rozwijamy naszą ofertę, a to skutkuje tym, że nasz zespół rozwija się niezwykle szybko. Chcemy mieć więcej pasjonatów, gotowych pójść o krok dalej w naszym szybkim i innowacyjnym środowisku. Cieszymy się, że kandydaci chwalą się swoimi imponującymi osiągnięciami. W zamian my też dzielimy się najważniejszymi z naszych:

Country Partner of the Year 2017. Zostaliśmy wyłonieni spośród ponad 2800 firm partnerskich pochodzących ze 115 krajów. Nie jest to nasza pierwsza nagroda Microsoft.
Od ponad 10 lat nieprzerwanie jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft z kompetencją Application Development.

ID: 1256
Najnowsze oferty pracy

Brak ważnych ofert pracy

Pracodawcy z branży

Najczęściej szukane

Pracodawcy w mieście

Na stronie: 131